Tydzień z marką - Kropla zdrowia

Witam Was!
Mam dla Was wiadomość! 

W poniedziałek rozpoczął się nowy cykl akcji promocyjnych w drogerii StrefaUrody.pl - Tydzień z marką. Ten tydzień opanowuje marka Kropla zdrowia Są to wysokiej jakości kosmetyki naturalne. TZM to dobra okazja do zapoznania się z kosmetykami marki, gdyż w tym tygodniu są one dostępne na stronie sklepu z 20% rabatem. 


Kilka słów o marce:


Kropla Zdrowia to wyjątkowe kosmetyki naturalne stworzone z myślą o wszystkich, którym bliska jest potrzeba obcowania z naturą także w codziennym życiu. Receptury kosmetyków Kropla Zdrowia są oparte na naturalnych składnikach roślinnych, a ich kompozycje dobrane tak, aby zapewnić idealną pielęgnację każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej, wymagającej specjalnego, delikatnego traktowania.

Na markę składają się trzy serie.
Eco Gold Line to certyfikowana (ECOCERT) linia bogata w olejek arganowy.
Linia ekologiczna to ekskluzywne mydła na bazie naturalnych składników aktywnych takich jak borowina i olejki roślinne. Doskonale pielęgnują skórę, a rewelacyjny zapach pomaga zrelaksować się i odpłynąć zmysłom. 
Linia medyczna oparta jest na działaniu nanosrebra i białej glinki. Specjalistyczne mydła z tej serii są zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I.
Produkty z serii Kropla Zdrowia są wolne od parabenów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji modyfikowanych genetycznie. 
To, co niezmiernie cieszy, to fakt, że kosmetyki Kropla Zdrowia są produkowane w Polsce i pakowane w polskie słoiczki, tuby oraz kartoniki, dzięki czemu jakość i proces produkcji mogą być kontrolowane na każdym etapie.
Ja jestem w posiadaniu trzech kosmetyków firmy Kropla zdrowia. Nie znam jeszcze ich zbyt dobrze, ale spodziewajcie się ich recenzji!

Wszystkie te kosmetyki w tym tygodniu kupujecie z dwudziestoprocentowym rabatem! Moim zdaniem się opłaca! 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kosmetykach naturalnych klikajcie TU. Wiedza ta, umożliwi Wam wzięcie udziału w konkursie. Jeśli nie chcesz go przegapić, polub fanpage StrefaUrody.pl - jest o co walczyć! :) 

StrefaUrody.pl jest na Facebooku , YouTube i OpineoNa newsletter możesz otrzymywać specjalne rabaty oraz informacje o nowościach i zniżkach w sklepie - zazwyczaj raz w tygodniu. Możesz zapisać się tutaj

Nie zapomnijcie też o tym, że jeśli zrobicie zakupy na StrefaUrody.pl za 50 zł, przesyłka paczkomatem wyniesie Was jedynie 5 zł! 

Serdecznie zapraszam! : ) 


10 komentarzy:

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)